Продавець Магазин-склад "Кровля Плюс" розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
17 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
ЛОВИ МОМЕНТ! Межсезонные скидки от 10% до 35%!!!АКЦИЯ!
+380 (99) 150-99-12
+380 (68) 787-82-60
+380 (99) 539-19-44
КРОВЛЯ ПЛЮС
Газобетон UDK, фото 2

Газобетон UDK

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

    

Газобетон UDK – це штучний пористий кам'яний матеріал, який масово використовується в будівництві, будучи одним з найекономічніших, енергоефективних і зручних у застосуванні рішень. За рахунок своєї пористої структури і низької щільності газобетон є енергозберігаючим матеріалом, а завдяки автоклавної обробці – набуває більш високу міцність в порівнянні з неавтоклавными ніздрюватими бетонами.

Блоки з газобетону UDK (ЮДК) Дніпропетровськ.

Газобетонні блоки прямокутної форми з рівною геометрією дозволяють зводити зовнішні і внутрішні стіни цивільних і промислових будівель. Завдяки точності розмірів газобетонного блоку, кладка здійснюється на тонкошарову клейову суміш UDK TBM. Даний спосіб кладки, запобігає утворення містків холоду. Низький коефіцієнт теплопровідності матеріалу, не вимагає додаткового утеплення зовнішніх стін. Висока міцність газобетонних блоків, допускає зводити будинки до п'яти поверхів, без улаштування монолітного каркасу.

Газобетонний блок UDK щільністю D - 400 кг/м3
Газобетонний блок UDK щільністю D - 500 кг/м3

У 2012 році завод UDK Gazbeton Дніпропетровськ домігся міцності газобетону 35 кг/см2 при щільності D400 кг/м3.
Завдяки таким властивостям матеріалу, з'явилася можливість зменшити товщину зовнішніх стін, що призвело до зменшення собівартості будівництва.
Але не варто забувати, що кожен доданий сантиметр товщини стіни, дозволяє щорічно заощаджувати на енергоносіях. Тому, вкладені кошти не будуть марними.


Згідно ДСТУ Б Ст. 2.6-195:2013 - термін служби зовнішніх стін (в умовах сухого, нормального і вологого режиму експлуатації будівель) з автоклавного газобетону - 100 років.

Економічність

Заощадження часу, робочих годин та витрат на будівельні матеріали – це ті вимоги, які клієнти висувають своїм забудовників і підрядників. Стінові блоки UDK відіграють важливу роль у процесі економії і швидкості, що є актуальною частиною будівельних проектів.
 
UDK 8 блоків/м2,висота: 200 мм,довжина: 600 мм
   Цегла-128 шт/м2,висота: 65 мм,довжина: 250 мм
 
Стінові блоки UDK мають великі габарити, точні розміри і меншу масу в порівнянні з традиційними стінними матеріалами. У блоків UDK є захоплення і система паз-гребінь, що забезпечує простоту і зручність монтажу стін. На ілюстрації видно, що для будівництва 1 м2 стіни необхідно набагато меншу кількість блоків. Крім того, будівельник може покласти певну кількість цегли або газобетонних блоків в день і, як результат, при кладці газобетонних блоків UDK звести велику площу стіни. Будівельні бригади можуть завершувати свою роботу швидше, при цьому зберігаючи час і гроші.
 
Стіни з блоків UDK при використанні клейової суміші UDK TBM© будуть побудовані набагато швидше, ніж стіни з цегли. Подальші роботи з укладання підлоги і даху, штукатурці, встановлення мереж комунікацій (електричних кабелів, труб) і перегородок почнуться виконуватися швидше, економлячи працю і час.
Стінові блоки UDK до 3-4 разів легше, ніж традиційні будівельні матеріали (близько 75% легше, ніж бетон). Це означає, що обсяги завантаження збільшуються, а вартість доставки зменшується. Нижче наведена порівняльна таблиця завантаження будівельних матеріалів у вантажівку 20 тонн:
Вантажівка (20 тонн) Блоки з газобетону Блоки з ракушняка Силікатна цегла
Розмір стіни 96 м2 32,5 м2 34 м2
Товщина стіни 375 мм 400 мм 380 мм
Обсяг продукції 36 м3 13 м3 13 м3
Вартість 1 м2 стіни, побудованої із застосуванням стінових блоків UDK, мінімум на 30% нижче, ніж при використанні інших матеріалів.
Порівняльна вартість за 1 м2 Блоки з газобетону Блоки з ракушняка Силікатна цегла Керамічна цегла
Вартість стінового матеріалу, % 58 51 80 77,8
Вартість розчину, % 2,3 9,5 9,3 12
Трудові витрати, % 16,5 21,4 24 28,7
Вартість теплоізоляції, % 0 47,5 47,5 47,5
Внутрішня штукатурка, % 6,7 9,3 8,5 8,5
Зовнішня штукатурка, % 16,5 16,5 16,5 16,5
Загальна вартість,% 100 155 186 191
Продуктивність за зміну 15 м2 7,4 м2 7,4 м2 7,4 м2
Розрахунок вартості у %, заснований на усереднених цінах популярних стінових матеріалів.
 
 

Міцність

Автоклавний газобетон – це конструкційно-теплоізоляційний матеріал, тобто володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, що дозволяють при товщині стіни 375-400 мм обходиться без додаткового утеплення і при цьому має високу міцність, що дозволяє застосовувати його в несучих стінових конструкціях.

В процесі виробництва блоки UDK твердіють під дією температури і пари під високим тиском в автоклаві (190°С, 12 Бар). Саме в таких умовах формуються низкоосновные гидросиликаты кальцію, аналогічні природним кам'яним мінералам, які надають матеріалу високу міцність і стабільну структуру.

Автоклавний газобетон UDK проводиться з класами міцності В2,0 і В2,5, що підтверджено Сертифікатами відповідності і протоколами випробувань продукції.

З газобетонних блоків можна зводити несучі стіни індивідуальних будинків висотністю в кілька поверхів або застосовувати у висотному каркасному будівництві, в якості несучих і самонесучих стін, без обмеження поверховості.

Легка вага

Однією з основних фізико-технічних характеристик автоклавного газобетону є щільність. Густина (ρ, кг/м3) характеризується масою 1 м3 матеріалу в сухому стані. У автоклавном газобетоні міститься понад 60% порожнеч (повітряна пористість), наприклад, газобетон марки за щільністю D500 (середня щільність 500 кг/м3) містить близько 75% порожнеч, для марки за щільністю D400 пористоть ще вище.

Низька щільність автоклавного газобетону дозволяє знизити масу стін втричі в порівнянні зі стінами з цегли та в 1,7 рази – з керамзитобетону.

За обсягом один блок UDK замінює більше 10 цеглин і встановлюється при кладці за один прийом, що значно знижує трудовитрати і швидкість будівництва. Блоки мають зручні захвати для рук, а система «паз-гребінь» на торцях виробів, дозволяє здійснювати якісну кладку навіть недосвідченим забудовникам.

Відповідно, невеликий об'ємний вагу стінових блоків UDK в огороджувальних конструкціях означає менше навантаження на фундамент і каркас будинку, а також зумовлює пропорційне зниження економічних витрат по всьому ланцюжку: перевезення виробів – будівництво – експлуатація будівлі. Тому його можна використовувати як при будівництві багатоповерхових каркасних будівель, так і в малоповерховому індивідуальному будівництві.

З щільністю (легким вагою) автоклавного газобетону пов'язано зниження будівельних витрат за такими напрямами:

- зниження витрат на перевезення виробів із заводу на будівельний об'єкт (вантажний автомобіль може перевезти набагато більший обсяг виробів);

Вантажівка (20 тонн) Блоки з газобетону Блоки з ракушняка Силікатна цегла
Розмір стіни 96 м2 32,5 м2 34 м2
Товщина стіни 375 мм 400 мм 380 мм
Обсяг продукції 36 м3 13 м3 13 м3

- зниження маси 1 м2 стін і перегородок, зниження маси будівлі в цілому, а значить, зниження навантажень на фундамент;

- зниження теплопровідності і підвищення теплозахисних властивостей огороджуючих конструкцій будівлі, а значить зниження питомої витрати енергії на опалення 1 м2 приміщень.

 

Теплоізоляція

У будинках, побудованих з блоків UDK прохолодно влітку й тепло взимку.

Чудові теплоізолюючі властивості є однією з визначальних характеристик газобетону. Його пориста структура забезпечує теплоізоляцію в кілька разів вище, ніж у бетону, керамічної або силікатної цегли.

теплоізоляція

Стіна, побудована з блоків UDK з використанням тонкошарового клею для газобетону UDK TBM, не має містків холоду і має кращі теплотехнічними характеристиками в порівнянні зі стінами, побудованими із звичайної цегли і розчину. При використанні клейової суміші UDK TBM для кладки, стіни можуть бути побудовані з меншими витратами, істотно знижуються витрати на кондиціонування влітку, і на опалення взимку, немає необхідності в пристрої додаткової теплоізоляції.

Порівняння параметра теплопровідності
Тип стіни,
коеф. теп. (Вт/м*До)
Блок UDK D400
0,10
Черепашник
0,58
Силікатна цегла
0,87
Керамічна цегла
0,81

Влітку, зовнішні частини будівлі піддаються нагріванню і високим коливанням температури. Для створення прохолодного, комфортного мікроклімату в приміщеннях будівель, коливання температури всередині будівлі, повинні бути зменшені до мінімального рівня. Завдяки вигідною комбінації теплоізоляційних якостей і низькою теплової інерційності, зовнішні стіни з блоків UDK володіють здатністю зведення до мінімуму коливання температури усередині приміщення, при значних її коливань зовні.

теплоізоляція

Універсальність

Блоки UDK володіють унікальними фізико-механічними характеристиками, що дозволяють використовувати їх для всіх видів огороджувальних конструкцій.

Стінові блоки UDK ідеально підходять для будівництва всіх видів зовнішніх і внутрішніх стін: несучих, несучих і самонесучих. Відчутна економія часу і коштів можлива при спорудженні одношарових зовнішніх стін з блоків UDK товщиною 375-400 мм, без додаткової теплоізоляції.

Стінові блоки UDK є перевіреним на практиці, швидким і ефективним в роботі матеріалом для будівництва одношарових суцільних стін. Вони виробляються найбільш зручних розмірів, щоб відповідати вимогам забудовника.

Багатошарові зовнішні стіни з блоків UDK Gazbeton можуть бути двошаровими – з облицюванням керамічною чи силікатною цеглою; тришаровими – з системою додаткової теплоізоляції або з вентильованим фасадом і зовнішнім шаром з облицювальної цегли.

Контроль якості виробництва забезпечує постійну й високу точність розмірів блоків UDK. Відмінна геометрія блоку дозволяє будівельникам працювати з найвищою точністю, значною економією часу і коштів, необхідних для подальшої обробки стін. У зв'язку з тим, що відхилення розмірів мінімальні (±1 мм), це робить монтаж економічним, точним і швидким.

Стінові блоки UDK легко обробляються, що дає можливість надати їм будь-яку форму. Газобетон легко пиляється, свердлиться, шліфується за допомогою звичайного ручного інструменту. Елементи потрібної форми можуть бути використані в конструкції стін, перекриттів, огороджень балконів, камінів, сходів, і навіть для виготовлення різних архітектурних елементів. Для точної установки і жорсткості кладки використовують блоки з пазом і гребенем. Блоки великих розмірів мають захвати для зручності монтажу.

Вогнестійкість

Стіни з блоків UDK GAZBETON є негорючим матеріалом, перешкоджають поширенню вогню, витримують вплив високих температур протягом тривалого часу і можуть застосовуватися для стін будинків всіх класів вогнестійкості.

 • Вогнетривкі;
 • Обмежують зростання температури з ненагреваемой сторони;
 • Не сприяють утворенню газів згоряння;
 • Не сприяють утворенню полум'я

Стіни, побудовані з блоків UDK GAZBETON, не пропускають диму і газів. Під час пожежі не створюються ніякі отруйні гази.

Досвід експлуатації будівель з використанням автоклавного газобетону показав, що після пожежі стінові конструкції не руйнуються, а для усунення наслідків потрібно тільки ремонт оздоблювальних покриттів

Сейсмостійкість

Низька щільність матеріалу стінових блоків UDK в огороджувальних конструкціях, означає менше навантаження на фундамент і каркас будинку, що, в свою чергу, визначає меншу витрату матеріалів і меншу масу всього будинку. Низька щільність матеріалу при досить високій міцності – це одна з головних причин того, що об'єкти, побудовані з автоклавного газобетону, показали прекрасну стійкість до сейсмічних впливів.Вертикальне навантаження на фундамент будівлі у варіанті стін з заповненням газобетонними блоками менше на 360 т, а горизонтальна навантаження менше на 280 т. Збільшується несуча здатність фундаменту і знижується горизонтальна складова навантажень на будівлю при сейсмічних коливаннях.

Екологічність

Екологічність людського житла в даний час набуває все більшої актуальності. Передбачаючи нове будівництво, ми почали усвідомлювати, що всяка будівля має не тільки відповідати функціональним та естетичним вимогам, але й не надавати негативних екологічних впливів на навколишнє середовище та здоров'я людини.

У європейській декларації про навколишнє середовище значну увагу приділено здійсненню екологічно чистого і не завдають шкоди здоров'ю людини будівництва. Так, автоклавний газобетон, при розгляді сумарною навантаження на навколишнє середовище в матеріальному циклі: видобуток сировини – виробництво виробів – застосування в будівництві – експлуатація будівель – повторна переробка – утилізація та складування, – характеризується як екологічно безпечний.

Позитивною якістю є тривалий термін експлуатації будівельних конструкцій з автоклавного газобетону в працездатному стані, при цьому повною мірою реалізується перевага довговічності будівельних матеріалів на мінеральній основі.

При експлуатації будівель, велике значення мають хороші теплоізоляційні властивості автоклавного газобетону з точки зору енергетичного балансу, теплового комфорту і якості повітря в приміщенні. З цих показників формуються умови мікроклімату, важливі для здоров'я та життєдіяльності людини.

Комфортність і якість повітря в приміщенні

Відчуття комфорту є важливим критерієм здорового мікроклімату приміщення. Комфорт залежить, насамперед, від температури і вологості повітря в приміщенні.

Низька теплопровідність автоклавного газобетону призводить до практично рівнозначним температур внутрішніх поверхонь стін і повітря в приміщенні, що сприяє температурного комфорту. Температура поверхні стін, при незначному відміну від температури повітря в приміщенні, дозволяє уникнути протягу, відчутного погано ізольованих приміщеннях. Цей ефект навряд чи можна згладити збільшенням температури повітря в приміщенні.

Стінові блоки UDK володіють високою паропроникністю, що забезпечує швидке висихання кладки до стану рівноважної вологості і підтримання нормального тепловлажностного режиму при експлуатації. Оптимальна повітропроникність матеріалу, сприяє збереженню в приміщеннях свіжого повітря, створює здоровий і комфортний мікроклімат.

Стінові блоки UDK не стануть притулком для гризунів, грибків, комах або якихось інших шкідників. Стіни не будуть гнити, розкладатися або псується з часом.

Низька радіоактивність

Низький рівень радіаційного випромінювання – це ще одна важлива вимога, що пред'являється до сучасних будівельних матеріалів. Радіаційно-гігієнічної оцінки визначається зміст ефективної сумарної природного активності радіонуклідів, за результатами якої, стінові блоки UDK відносяться до 1-го, найвищого класу будівельних матеріалів (за ДБН Ст. 1.4-1.01-97) і можуть використовуватися для усіх видів будівництва без обмежень.

 

                                                                               
                                                               
 

UDK TBM© тонкошаровий клей для газобетону – це готова суміш на основі цементного в'яжучого для швидкого і точного монтажу блоків UDK.

 • Підвищена продуктивність UDK TBM© Тонкошаровий клей для газобетону є ідеальною альтернативою традиційному розчину з піску та цементу і відрізняється від нього своєю пластичністю, зручністю нанесення, меншою витратою, знижує трудомісткість і терміни виконання робіт в порівнянні з традиційними методами, має високу адгезію до мінеральних поверхонь.

Тонкошаровий клей для газобетону є ідеальною альтернативою традиційному розчину з піску та цементу і відрізняються

ся від нього своєю пластичністю, зручністю нанесення, меншою витратою, сніжет трудомісткість і терміни виконання рПідвищені теплові характеристики.

 • Втрати тепла через з'єднання з традиційним розчином можуть вплинути на теплові характеристики стін. При використанні тонкошарового клею для газобетону UDK TBM© , ми зменшуємо товщину шва до 2-3 мм замість 10 мм, які звичайно потрібні при використанні традиційного розчину, тим самим усуваючи містки холоду в кладці і знижуючи теплові втрати до 30%.
 •  
   

 

Основні
Щільність500 кг/м3
Виробник UDK
ТипГазобетонний блок
Тип блокуПористий
Міцність на стиск 2.5 МПа
Країна виробникУкраїна
Колір Білий
Теплопровідність0.1 Вт/м °С
 • Ціна: 1 670 грн
 • Спосіб упаковки: На палеті -1,8 м куб.,упакований плівкою.Безкоштовна доставка на об'єкт при фурном обсязі
 • Немає в наявності

1 670 грн

+380 (68) 787-82-60
менеджер по кровельным материалам
 • +380 (99) 539-19-44
  Ирина менеджер окна,профнастил,
 • +380 (63) 555-49-23
  Ирина менеджер кафель (г.Запорожье)
 • +380 (66) 241-26-87
  Менеджер Андрей, водосток
 • +380 (63) 930-92-17
  Менеджер Андрей, водосток

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
 • Понеділок
  Вихідний
 • Вівторок
  07:3015:00
 • Середа
  07:3015:00
 • Четвер
  07:3015:00
 • Пʼятниця
  07:3016:00
 • Субота
  07:3015:00
 • Неділя
  07:3014:00
Газобетон UDKГазобетон UDK
Немає в наявності
1 670 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner